۷ منبع رایگان برای دانلود تصاویر مورد نیاز در فتوشاپ

همه ما کم‌وبیش با فتوشاپ و کاربردهای گسترده آن آشنایی داریم. در این نرم‌افزار همیشه ابزارهایی برای راحت‌تر کردن کار ما وجود دارند. وکتور، براش، پترن و تکسچر فتوشاپ از آن دسته ابزارهای آماده و مفید هستند که حالت میان‌بر ایجاد می‌کنند و در این پست، ۷ تا از بهترین وب‌سایت‌ها برای دانلود رایگان این ابزار را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی ۷ منبع دانلود Brush، وکتور، پترن و تکسچر

اگر شما هم گرافیست یا طراحی باشید، وقتی در گوگل سرچ می‌کنید، سایت‌های مختلفی برای دانلود Brush، وکتور، پترن و تکسچر پیدا خواهید کرد که همه آنها به درد بخور نیستند. در این پست ما سعی می‌کنیم بهترین وب‌سایت‌ها را در این زمینه معرفی کنیم.

براش کینگ (Brushking)

هزاران وکتور و براش فتوشاپ را دربراش کینگ می‌توانید به‌راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود کنید. هر نوع به راشی که بخواهید را می‌توانید به‌راحتی جستجو کنید و بر اساس عامل‌های مختلفی همچون grunge (مدل کثیف)، Swirl (چرخشی)، splatter (پخشی) و… آن‌ها را پیدا کنید. هر بسته یا پکی را که می‌خواهید فقط کافی است دکمه Download را فشار دهید. ( لینک سایت )

براشی زی (Brusheezy)

این وب‌سایت تنوع زیادی دارد و شامل پترن های فتوشاپ (Photoshop patterns)، تکسچر (Textures) و همچنین فایل‌های آماده فتوشاپ به‌صورت پرمیوم یا پولی می‌باشد. بخش براش های فتوشاپ هم در این وب‌سایت فوق‌العاده، کاملاً رایگان است. نکته جالب در مورد این وب‌سایت این است که تنها براش ها، پترن ها و تکسچرهایی را قرار می‌دهد که بهترین باشند. حتی سیستم ریتینگ (Rating) یا امتیازدهی نیز در این سایت فعال است و می‌توانید بهترین‌ها را از روی امتیازها تشخیص دهید! ( لینک سایت )

وکتور می (Vector Me)

این وب‌سایت شامل هزاران وکتور آماده فتوشاپ برای دانلود رایگان می‌باشد. همچنین هزاران Pattern پترن فتوشاپ، فایل پی اس دی و… را در اینجا خواهید یافت. ( لینک سایت )

دوینت آرت (Deviant art)

این وب‌سایت را تقریباً همه‌ی گرافیست‌ها و طراحان می‌شناسند! وب‌سایتی که هنرمندان، کارهای گرافیکی خود را در زمینه‌های مختلف به اشتراک می‌گذارند. عضویت و دانلود تا زمانی که صاحب اثر (وکتور، براش، پترن و تکسچر) اجازه می‌دهد، رایگان است. حتماً و حتماً سری به این وب‌سایت متفاوت بزنید. لذت خواهید برد. ( لینک سایت )

وب‌سایت ۱۲۳freebrushes

در این وب‌سایت هم که انواعی از براش ها را در خود دارد، کافی است دسته یا category موردنظر خود را انتخاب کنید تا هر نوع براش گرانج، تزئینی، دود، آتش، استایل های مختلف و …. را به‌راحتی دانلود کنید. ( لینک سایت )

وب‌سایت Subtle pattern

این وب‌سایت هم که ظاهراً با آی پی کشور عزیزمان کار نمی‌کند و نیاز به نرم‌افزارهای تغییر آی پی یا وی پیان دارد، به‌صورت خاص برای پترن های مختلف طراحی‌شده است و دانلود پترن ها (تقریباً تمام آن‌ها) رایگان است. ( لینک سایت )

وب‌سایت Freepik

وب‌سایتی بسیار زیبا که طرح‌های آماده فتوشاپ همچون وکتور، پترن و براش را برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. ( لینک سایت )

شما هم اگر وب‌سایتی برای دانلود رایگان ابزار فتوشاپ (وکتور، براش، تکسچر، پترن و پی اس دی) می‌شناسید حتماً در بخش نظرات به ما معرفی کنید.

امیدواریم از آموزش فوق استفاده کافی را برده باشید. از سایر آموزش های فتوشاپ نیز دیدن فرمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.