جزوه آموزشی کار با نرم افزار آماری matlab متلب

جزوه آموزشی کار با نرم افزار آماری matlab متلباستفاده از روش‌های مختلف آنالیز آماری بسیار خسته‌کننده و مشکل خواهد بود، امروزه انواع نرم‌افزارهای مختلف آماری موجودند که قادرند انواع آنالیزهای آماری را انجام دهند، درنتیجه با توجه به مهم و کاربردی بودن نرم‌افزارهای آماری لازم دان ستیم که به معرفی بعضی از نرم‌افزارهای آماری بپردازیم؛ که در این صورت شما می‌توانید با پیگیری کردن این مطلب با نرم‌افزارهای آماری زیادی آشنا شوید.

هرکسی که وارد دنیای برنامه‌نویسی یا وارد دنیای دانشگاه و محیط آکادمیک می‌شود، خواه یا نا خواه اسم متلب (MATLAB) به گوشش می‌خورد. اما واقعنِ واقعن متلب چیست و به چه دردی می‌خورد؟

متلب (به انگلیسی: MATLAB) یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه است که از ترکیب دو واژهٔ Matrix (ماتریس) و Laboratory (آزمایشگاه) ایجادشده است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به‌عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

تصور عمومی و اشتباهی که از متلب وجود دارد، این است که متلب صرفن یک ماشین حساب خیلی بزرگ است و برای محاسبات خیلی پیچیده از آن استفاده می‌شود. متلب صرفاً یک ماشین حساب نیست، بلکه یک محیط برنامه‌نویسی است.

متلب کتاب‌خانه‌های بسیاری در موضوعات مختلف دارد. برای مثال برای هوش مصنوعی (یادگیری ماشینی)، پردازش تصویر، پردازش سیگنال، مخابرات، حل دستگاه معادلات، حل معادلات دیفرانسیل جزئی (PDE)، کنترل و بسیاری از علوم دیگر کتاب‌خانه مخصوص خود را دارد. شما می‌توانید علاوه بر این کتاب‌خانه‌ها (که در متلب APP نامیده می‌شوند)، افزونه‌هایی تحت عنوان Add-ones را هم نصب کنید. همچنین می‌توانید با نصب Hardware Support Package، با استفاده از متلب برای ابزارهایی مانند Arduino یا Raspberry Pi برنامه بنویسید!

بلافاصله پس از خرید لینک‌های دانلود مستقیم برای شما فعال می شوند.

65,000 ریال – خرید

جزئیات جزوه آموزشی کار با نرم افزار آماری matlab متلب

این مجموعه شامل ۲ قسمت است.
قسمت اول شامل تعداد ۶ فایل آموزشی و کاربردی به زبان لاتین
قسمت دوم جزوه آموزش نرم‌افزار مطلب شامل نحوه کار، کار با داده‌ها و …. در ۳۲۰ صفحه
قسمت سوم جزوه آشنایی با نرم‌افزارهای آماری در ۱۵ صفحه
حجم این مجموعه جمعاً حدود ۲۲ مگابایت است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.