سوالات استخدامی آزمون قضاوت از سال ۷۶ تا ۹۶

بسته سوالات استخدامی تخصصی ویژه آزمون قضاوت از سال 76 تا ۹۶

گردآوری: نوشت یار
تعداد صفحه: ۵۱۱
حجم: ۱۶ مگابایت
فرمت: پی دی اف
زبان: فارسی
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۷

برای یک شرکت در یک آزمون استخدامی همیشه بهتر است تا با نوع سوالات آن آزمون بیشتر آشنا شوید و خود را برای آزمون پیش رو بیشتر آماده کنید. آزمون استخدامی قضاوت یکی از آزمون هایی است که منابع بسیار کمی دارد, به همین دلیل شرکت کنندگان در این آزمون مجبور هستند کتاب‌های بیشتری را مطالعه کنند. ما در نوشت یار تصمیم گرفتیم تا با گردآوری تمامی منابع موجود کار را برای شرکت کنندگان آزمون استخدامی قضاوت آسان‌تر کنیم.

آزمون های قضاوت از سال ۷۶ تا ۹۶

آزمون قضاوت معمولاً به صورت سالانه برگزار می‌شود و منابع هر آزمون به صورت میانگین ۱۴۰ سؤال تخصصی را در خود جای داده است. آزمون‌هایی که شما در این بسته دریافت می‌کنید مربوط به سال‌های ۱۳۷۶ تا آخرین آزمون قضاوت برگزار شده در سال ۱۳۹۶ می‌باشد. با مطالعه آزمون‌های قضاوت گذشته خودتان را بیشتر از سایر شرکت کنندگان برای روز آزمون آماده خواهید کرد.

منابع بیشتر برای آزمون قضاوت

مجزا از سوالات تخصصی آزمون‌های سالانه قضاوت در این بسته مجموعه‌ای از سؤالات مهم نیز وجود دارد که به تازگی گردآوری شده و این احتمال وجود دارد که در آزمون‌های قضاوت آینده این پرسش‌ها نیز وجود داشته باشد. این بخش دارای ۱۲۰ سؤال دارای ضریب ۳ می‌باشد.

منابع آزمون قضاوت

هرساله سوالات آزمون قضاوت با ضریب و تعداد خاصی منتشر می‌شود. معمولاً قوانین مدنی, و جزای عمومی بیشترین ضرایب این آزمون را به خود اختصاص می‌دهند. در جدول زیر منابع مهم این آزمون را مشاهده می‌کنید.

حقوق مدنی و حقوق جزای عمومی ضریب ۳
حقوق جزای اختصاصی و حقوق تجارت ضریب ۲
آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی و آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری ضریب ۲
استعداد شغلی ضریب ۲

چند نکته برای عملکرد بهتر در آزمون قضاوت

  • آزمون قضاوت معمولاً دارای ۱۸۰ دقیقه زمان است و مدت زیاد این آزمون به خاطر بالا بودن تعداد سوالات است. بهتر است زمانی که برگه آزمون به دست شما می‌رسد ابتدا سوالاتی که مطمئن هستید را پاسخ دهید.
  • آزمون قضاوت همیشه دارای نمره منفیست, به همین دلیل ممکن است با پاسخ دادن به حتی ۲۰ سؤال ضریب بالا امکان قبولی در آزمون را داشته باشید چرا که معمولاً افراد شرکت کننده در آزمون سعی دارند تا اکثر سؤالات را پاسخ دهند و نمرات منفی آنها باعث می‌شود مجموعه امتیازات آن‌ها از شما کمتر شود.
  • منابع تخصصی آزمون را بیشتر مطالعه کنید چرا که دارای سؤالات بیشتر و ضرایب بالاتری هستند. مثلاً اگر تسلط کامل بر حقوق مدنی و جزای عمومی داشته باشید احتمال قبولی شما در آزمون بالا خواهد بود.
  • از آنجایی که آزمون‌ها در صبح زود برگزار می‌شود ممکن است در زمان آزمون احساس خستگی کنید. به همین خاطر زودتر بیدار شوید, کمی ورزش کنید و صبحانه میل کنید. قهوه یا شکلات ذهن شما را به هشیارترین حالت ممکن می‌رساند.

تعداد سوالات استخدامی تخصصی ویژه آزمون قضاوت

آزمون سال ۱۳۹۶ تعداد ۱۴۰ سوال تخصصی
آزمون سال ۱۳۹۵ ۱۴۰ سوال تخصصی
آزمون سال ۱۳۹۴ تعداد ۱۸۰ سوال
آزمون سال ۱۳۹۳ تعداد ۱۸۰ سوال
آزمون سال ۱۳۹۲ تعداد ۱۸۰ سوال
آزمون سال ۱۳۹۱ تعداد ۱۸۰ سوال
آزمون سال ۱۳۹۰ تعداد ۱۸۰ سوال برگذار شده در آبان ماه
آزمون سال ۱۳۸۹ تعداد ۱۵۰ سوال تخصصی
آزمون سال ۱۳۸۲ تعداد ۱۸۰ سوال
آزمون سال ۱۳۸۰ تعداد ۱۸۰ سوال
آزمون آذر ۱۳۷۹ تعداد ۱۴۰ سوال تخصصی
آزمون دی ۱۳۷۹ تعداد ۱۶۰ سوال
آزمون سال ۱۳۷۶ تعداد ۲۰۰ سوال
مجموعه حقوق مدنی تعداد ۳۶۰ سوال در موضوعات آیین دادرسی کیفری, حقوق جزا, اصول استنباط, حقوق تجارت, آیین دادرسی مدنی, حقوق مدنی, حقوق جزای عمومی و اختصاصی,
مجموع سوالات ۲۵۵۰ سوال تخصصی

بخش هایی از این بسته را رایگان دریافت کنید

اگر تمایل دارید تا بخش‌هایی از بسته سؤالات تخصصی آزمون قضاوت را دریافت کنید کافیست از پایین صفحه روی دانلود نسخه رایگان کلیک کنید. این نسخه شامل ۳ آزمون سال ۱۳۷۶ و ۲ آزمون دی و آذر سال ۱۳۷۹ می‌باشد.


خرید نسخه کامل بسته سوالات استخدامی آزمون قضاوت از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۶ به همراه راهنمای سوالات آزمون‌های آینده

سوالات استخدامی آزمون قضاوت از سال ۷۶ تا ۹۶
4.5 (90%) 6 votes

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.