پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه بررسی اثر چرخش موسسات حسابرسی بر حق الزحمه و کیفیت حسابرسی

پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه بررسی اثر چرخش موسسات حسابرسی بر حق الزحمه و کیفیت حسابرسی

تعداد صفحه: ۵۰
حجم: ۲٫۶ مگابایت
فرمت: پاورپوینت
زبان: فارسی
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۶
رشته: حسابداری,مالی,مدیریت

 

این پاورپوینت powerpoint چکیده پایان نامه بررسی اثر چرخش موسسات حسابرسی بر حق الزحمه و کیفیت حسابرسی میباشد. و برای کسانی که تمایل دارند نمونه ای از یک پاورپوینت موفق در جلسه دفاع پایان نامه را مشاهده کنند مناسب است. این پاورپوینت برای رشته های حسابداری, مدریت و رشته های مالی مناسب است اما ممکن است در رشته های دیگر نیز کاربرد داشته باشد.

ویژگی ها :

رعایت قواعد نگارشی و عنوان دهی زیبا
امکان ویرایش و ایجاد تغییر
جداول آماری و توضیحات
امکان تغییر ظاهر پاورپوینت
سازگار با انواع نسخه آفیس پاورپوینت

بیان مسئله :

وجود اطلاعات مالی شفاف و قابل‌اتکا که محصول یک سیستم گزارشگری جامع و مناسب می‌باشد، از ارکان اصلی ارزیابی وضعیت و عملکرد یک شرکت و تصمیم‌گیری در مورد مبادله اوراق بهادار منتشرشده، از سوی آن به‌حساب می‌آید. با توجه به جایگاه و نقش مؤسسات حسابرسی در تصمیم‌گیری‌های استفاده‌کنندگان، استقلال واقعی حسابرس و کیفیت کار مؤسسات حسابرسی، به عنوان  عوامل کلیدی در تهیه گزارش‌های حسابرسی قلمداد می‌شود. الزامات افشاء و عکس‌العمل‌های بازار، درباره تغییر حسابرسان باهدف دلسرد کردن مدیریت صاحب‌کار، برای گرفتن گزارش‌های حسابرسی مطلوب یا اجازه استفاده از روش‌های خاص حسابداری ایجادشده‌اند.

توجه داشته باشید که پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه بررسی اثر چرخش موسسات حسابرسی بر حق الزحمه و کیفیت حسابرسی با پاورپوینت میباشد و برای اجرای آن نیاز به نصب نرم افزار پاورپوینت دارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.