جزوه آموزشی نرم افزار آماری stata استتا

جزوه آموزشی نرم افزار آماری stata استتااستفاده از روش‌های مختلف آنالیز آماری بسیار خسته‌کننده و مشکل خواهد بود، امروزه انواع نرم‌افزارهای مختلف آماری موجودند که قادرند انواع آنالیزهای آماری را انجام دهند، درنتیجه با توجه به مهم و کاربردی بودن نرم‌افزارهای آماری لازم دان ستیم که به معرفی بعضی از نرم‌افزارهای آماری بپردازیم؛ که در این صورت شما می‌توانید با پیگیری کردن این مطلب با نرم‌افزارهای آماری زیادی آشنا شوید.

استتا یک نرم‌افزار توانمند در تبادل داده‌ها با سایر نرم‌افزار های تبدیل متغیر ها و ساخت متغیر های جدید، مدیریت داده‌ها از انباشته به گسترده و بالعکس می‌باشد. نرم‌افزار استتا دارای ۳ قابلیت مهم می‌باشد که شامل: دست‌کاری داده‌ها، آماره‌ها، نمودارها.

نرم‌افزار استاتا یک بسته نرم‌افزار آماری چندمنظوره است که در سال ۱۹۸۵ توسط شرکت استاتا ابداع شد. بیشتر محققان در رشته‌های اقتصاد، علوم اجتماعی (جامعه‌شناسی)، علوم سیاسی و علوم پزشکی از این نرم‌افزار مفید استفاده می‌کنند.

اسم این نرم‌افزار هم از داده (Data) و آمار (Statistics) گرفته‌شده است.

اکثر کاربران این نرم‌افزار محققینی می‌باشند که در رشته‌های اقتصاد، جامعه‌شناسی، علوم سیاسی و شاخه‌هایی از علوم پزشکی مشغول به پژوهش و تحقیق می‌باشند.

جزئیات جزوه آموزشی نرم افزار آماری stata استتا

  • این مجموعه شامل چهار قسمت می‌باشد و هر قسمت به‌صورت جداگانه می‌باشد. شما با خرید مجموعه هر چهار قسمت را دریافت می‌کنید.
  • قسمت ۱ مجموعه یک جزوه کاربردی آموزش Stata در ۱۷۲ صفحه و شامل معرفی، راهنما، بررسی الگوها، آموزش، ترسیم نمودار و … می‌باشد.
  • قسمت ۲ مجموعه شامل چند فیلم آموزشی نرم‌افزار Stata می‌باشد.
  • قسمت ۳ شامل فایل کتاب لاتین آموزش Stata به‌صورت پی دی اف در ۴۶۷ صفحه می‌باشد.
  • قسمت ۴ جزوه آشنایی با نرم‌افزارهای آماری در ۱۵ صفحه
  • حجم جمع چهار مجموعه فوق ۱۸۹ مگابایت است.

امکان خرید به زودی فعال میشود

۱ روز دیگر

نوشت‌یار پیشنهاداتی برای شما داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.