آموزش ساخت ایمیل دانشگاه تهران

آموزش ساخت ایمیل دانشگاه تهراندانشگاه تهران مدتیست که به دانشجویان خود اجازه میدهید تا با پسوند آدرس دانشگاه برای خود یک ایمیل داشته باشند. اگر از دانشجویان دانشگاه تهران هستید و قصد دارید در سرویس ایمیلی این دانشگاه یک ایمیل داشته باشید با نوشت یار همراه باشید.

ثبت نام برای دریافت ایمیل دانشگاه تهران

برای ثبت نام و گرفتن ایمیل دانشگاه در اولین قدم نیاز به شناسه یکتا دارید. اگر این شناسه را در اختیار ندارید از صفحه بازیابی شناسه یکتا وارد شوید و بر اساس وضعیت خود یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن مشخصات فردی شناسه یکتا را مشاهده خواهید کرد.

در مر حله بعد از صفحه عضویت وارد شوید و شناسه یکتا خود را به همراه کلمه عبور دلخواه که پیشنهاد می شود حداقل ۸ حرف و شامل اعداد و حروف باشد را وارد کنید. کد های امنیتی هم به بزرگ و کوچک بودن حساس نیستند.

زمانی که ثبت نام شما تکمیل شد می توانید با خیال راحت صفحه mail.ut.ac.ir را در مرورگر خود بوکمارک کنید و از این پس با ورود به این صفحه به سرویس ایمیل دانشگاه تهران دسترسی داشته باشید.

شناسه یکتا خود را یادداشت کنید چرا که در تمامی بخش های سایت دانشگاه تهران به این شناسه نیاز دارید. همچنین درصورتی که در استفاده از سامانه های دانشگاه تهران مشکلی داشتید می توانید به آدرس its3.ut.ac.ir که متعلق به واحد پشتیبانی وب سایت دانشگاه تهران است مراجعه نمایید.

از مرورگر خوب استفاده کنید

برای استفاده از سرویس ایمیل دانشگاه تهران بهتر است تا از مرورگر های کروم و فایرفاکس در موبایل یا رایانه خود استفاده کنید و همیشه مطمئن باشید که آخرین نسخه آن را در اختیار دارید.

همچنین استفاده از نرم افزار های مدیریت پسوورد یکی از نکات مفیدیست که به تمامی دانشجویان پیشنهاد میکنیم. یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت پسوورد ۱password است که می توانید با جست و جو در گوگل نسخه مناسب دستگاه خود را دانلود نمایید.
نوشت‌یار پیشنهاداتی برای شما داره
2 دیدگاه
 1. سامی می گوید

  خیلی ممنون از سایت خوبتون

  1. سروش احمدی می گوید

   سلام
   خیلی ممنون. اگر سوالی دارید می تونید بپرسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.